Лисківська філія І-ІІ ступенів КЗ "Царичанська ЗОШ І-ІІІ ст."

2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Згодом наш сайт переїде на нову платформу. Слідкуйте за змінами та посиланнями на головній сторінці!

18 жовтня 2017  відбулася посвята учнів у першачата.

09 жовтня  2017 у школі пройшли урочистості з нагоди Дня українського козацтва.

21 вересня  2017 у навчальному закладі святкували День миру.

Першого вересня 2017 у школі пройшли урочистості, присячені початку навчального року.

МАТЕРІАЛИ ЗА ПОПЕРЕДНІ РОКИ

Огляд художньої самодіяльності

6 березня загльношкільні батьківські збори

21  лютого  -  Міжнародний   день   мови.

Гуртківцями  літературного  гуртка  „Пурпурові  вітрила”    (керівник       Бараненко   Ю.  Г.)  Лисківської   З О Ш   І-ІІ  ступенів  в  цей  день  проведено  свято  рідної  мови  „Передаймо  нащадкам  наш  скарб  -  рідну  мову.” Для  кожного  народу  дорога  його  мова,  а  українцям  -  найближча  до  серця  українська.

Ведуча  свята , учениця  7  класу  Ірина  Манза , закликала  всіх  свято  любити,  плекати  і  берегти  рідну  мову  -  найбільший  скарб  у  житті.   Українська  мова  пройшла  нелегкий  тернистий  шлях,  але  для  мільйонів  українців  вона   була,  є  і  буде  рідною.  Учень  9  класу  Юрый  Сомський  переконливо  довів,  що  краса  і  сила  української  мови  пригорне  до  серця  мільйони  людей.

„Материнською,  батьківською”  називаємо  її  ми,  бо  ще  змалечку  вона  виховує  в  нас  справжню  людину. Мультимедійну  підтримку  з  показом  відеофільму  „Мамина  сорочка”  представила  класний керівник 7 класу

Т. О.  Заброда.

Чистим  благовістом  і  запорукою  любові  та  вірності  рідній  мові  зазвучала  пісня  „Ми   -  діти  твої,  Україно”  у  виконанні  Марії Вагнер  та

Марії  Афанасенко  (педагог - організатор  І.  А.  Петриченко)

Шкільна ярмарка

З Днем Збройних Сил України

Виховний  захід  „ Нумо  -  хлопці”  (7 – 9 кл.)  вчителі  Заброда  Т. О.,  Негода  О. І.  провели  цікаву  ,

захоплюючу  командну інтелектуальну   гру – конкурс.  Спортивні  заходи  сприяли  розвитку  спритності

і  витривалості,  а  відеоролик  „Українська  Армія”  охарактеризовував  різні  роди  військ,  сприяв  вихованню

патріотизму,  любові  до  нашої  України.

Де ми бували, там перемагали!

Учні Лисківської ЗОШ І-ІІ ступенів прийняли участь у туристко-краєзнавчому  зльоті «Орільські Джури»: Манза І. ( 7кл.), Мисник Т.(8 кл.), Манза Є.(7 кл.), Сомський Ю.(9 кл), Бадян О.( 9 кл.) – КТМ, Сирота А.(8кл.) – стрільба із лука, Массалітов В.(9 кл.), Ковтун В.(9 кл.), Мисник Т.(8 кл.), Манза Є.(7 кл.), Сомський Ю.(9 кл), Бадян О.( 9 кл.) - естафета «Посади». У загальному заліку  Команда зайняла ІІІ почесне місце у номінації «Місце стоянки». А на закінчення Афанасенко М., кухар, почастувала смачною козацькою кашею.

Учасників підтримували: Петриченко І.А., Негода О.І. Заброда Т.О.