Лисківська школа І-ІІ ступенів

Засідання М/О класних керівників

Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх ‐ спільна турбота»

Проведення суботника з благоустрою спортивного майданчика в рамках Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» був проведений за планом: прибирання території шкільного майданчику, ремонт обладнання, розмітка території, підготовка стрибкових ям. Участь прийняли учнфі 8-9 класів під керівництвом класних керівників Заброди Т.О. та Негоди О.І.

7 квітня - всесвітній день здоровя

У школі була проведена тематична лінійка. Учителі Заброда Т.О. та Негода О.І. провели тренінг на тему "Харчування і здоровя" для учнів 8-9 класів

День  вшанування учасників бойових дій на території інших держав

В Лисківській ЗОШ І – ІІ ступенів була проведена тематична лінійка,  присвячену Дню   вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Відбулася зустріч з воїном – афганцем Жорняк С.О.

Жорняк  Сергій Олександрович проходив службу в обмеженому контингенті військ в республіці Афганістан з травня 1986 по червень 1988р.р. в провінції Заболь ,що в Шахджаї , в окремому розвідко диверсійному загоні спецпризначення №186 на посаді радиста розвідки.

Основним завданням групи було перехоплення караванів із зброєю , наркотиками ,обмундируванням , медикаментами та знищення банд – формувань моджахедів (воїнів ісламу).

Учні  із захопленням слухали розповідь , про той далекий бій , в ніч з 31 жовтня на 1 листопада 1987 року , за який він отримав високу нагороду Орден Червоної Зірки .

Група в складі із 16 чоловік ,на чолі із старшим лейтенантом Олегом Онищуком , як вияснилося пізніше, вели бій з трьома загонами бандитів. В цьому бою найшли сою смерть 60 ворогів їх керівник мулла Мадад , який командував озброєними законами . Старший лейтенант Олег Онищук (підірвав себе гранатою) та молодший сержантом Юрій Ісламов (поранений , прикривав командира), посмертно , а капітан Ярослав Павлович Горошко (з транспортним гелікоптером прилетів на підмогу)за життя ,отримали звання Героїв Радянського Союзу .

В цей день ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, кому не судилось повернути ся з тієї війни, перед тими патріотами та громадянами . яких не дочекалася Батьківщина . не дочекалися матері, дружини, діти, друзі.

Районний семінар-практику вчителів хімії

Мета якого була ознайомити вчителів хімії з напрямками впровадження  ІКТ-технологій в навчально-виховний процес:  методичний, дидактичний та психологічний аспекти,сприяти  формуванню у вчителів належного науково–методичного  супроводу викладання хімії в умовах реалізації Державної цільової програми підвищення якості шкільної природничо– математичної  освіти на період до 2015 року,презентувати  досвід роботи вчителя хімії Гребенюк О.Є. з питання   впровадження ІКТ  на уроках хімії, як одного з   напрямів  формування креативності учнів.

План роботи семінару:

1.    «Самовизначення та професійна самореалізація вчителя хімії в  системі ВШК» .Галаган В.В., директор Лисківської ЗОШ І-ІІ ст.

2.    «Використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в навчальному процесі  -  актуальна проблема сучасної освіти.» Сагайдак В.А., методист КЗ «Районний методичний кабінет»

3.    «Освітній ресурс вчителя - складова фахового зростання педагога» Гребенюк О.Є., вчитель хімії Лисківської ЗОШ І-ІІ ступенів

4.    Практична робота в програмі Test W-2 «Розробка тестових завдань і тестів для контролю обов’язкових результатів навчання хімії» Сагайдак В.А.,      Гребенюк О.Є.

5.    Майстер-клас «Програма Power Point як засіб мультимедійної підтримки уроків та позакласних заходів». Сагайдак В.А.

6.    Професійний ринг «Розв’язування завдань ІІ туру Всеукраїнської олімпіади  з хімії» Палагута Н.А., керівник РМО вчителів хімії

Ти наше диво калинове …

9 листопада у   Лисківській  ЗОШ  відбулося  свято  писемності й української  мови.  Учитель  української мови  й  літератури  Ю.Г.Бараненко  з  учнями  5-9 кл.  підготувала  презентацію  виступу  учасників  літературного  гуртка  до  Дня  української  писемності й  мови.  Учитель  наголосила  на проведенні  І етапу  Конкурсу  знавців  рідної  мови  ім.  П.Яцика,  в  якому  взяли   участь  15  школярів.  Компетентне  журі   у  складі  вчителів  Ю.Г.Бараненко, Л.І.Шиханцової, В.І. Коби   об’єктивно   оцінювало  роботи  всіх  учасників.

У  початкових   класах   пройшла  гра- подорож  «Ти наше  диво  калинове,  кохана  українська  мово!» (кл. кер. Л.І. Шиханцова), де   юні  українці  й  україночки  подорожували  по  зупинках: «Казковій»,  «Мовні  перлини»,  на  яких  складали  прислів’я,  читали  скоромовки,    вірші  про  мову. За  виразне   читання  отримали  грамоти-подяки  Сирота Х.,  Передерій  Т.,  і Діярова В.

Діти  з   інтересом   переглянули   відеоролик  про   чистоту  і   багатство  української   мови  та   милувалися   чарівними  краєвидами  України , слухали  художнє  читання  у  виконанні  відомих  артистів  кіно  і  театру.

На  зупинці «Мовні  спотиканки»  школярі  були  поетами. Наприкінці  свята  діти  заспівали  пісню : «Моя  мова».

Всі учасники  були  нагороджені  грамотами  та  подарунками.

01.11.2012 року

Створена нова ініціативна група "Правозахисник"

в шкільному учнівському самоврядуванні "ТЕМП".

Обраний уповноважений з прав дитини - голова

учнівського самоврядування  Сомський Юрій

font-family: arial, helvetica, sans-serif;Ти наше диво калинове nbsp; школярів.nbsp; читання

nbsp;nbsp; ефективності уроку хімії засобами інформаційно-комунікаційних технологій в умовах реалізації Державної цільової програми підвищення якості шкільної природничо bnbsp;

quot;Правозахисник

pquot;Правозахисник

img alt=

praquo; Сагайдак В.А.,