Лисківська філія І-ІІ ступенів КЗ "Царичанська ЗОШ І-ІІІ ст."

Семінари, конференції, педради

12 жовтня  на  базі  Лисківської ЗОШ  І – ІІ ст.  був  проведений      семінар педагогів – організаторів      на  тему :   «Учнівське самоврядування в  системі  співпраці учитель - учень».

Мета  семінару:     Формування   життєвого   самовизначення,  забезпечення   духовного  становлення   особистості   учня, створення  умов для  його  самореалізації в  різних  видах творчої праці, задоволення  потреб і  інтересів, підвищення  ролі класного  керівника  та  шкільного  учнівського  самоврядування.

Семінар- практикум включив  в   собі   три  блоки:

1.       Інформаційно -  методичне забезпечення:

- Знайомство  зі школою:   «Презентація діяльності колективу»  Смірнова Валентина   Грирогівна

-Презентація педагога – організатора Петриченко Ірини Анатоліївни   на  тему:  «Учнівське самоврядування в  системі співпраці  учитель- учень»

-Презентація  класного  керівника  Заброди Тетяни Олександрівни 7 класу по  проблемному  питанню: «Формування  інноваційної  особистості  через  упровадження   здоров є  зберігаючи  технологій»

2.  Науково  - методичне забезпечення:

-Методичний  ринг  на  тему : «Розвиток  інноваційної  особистості  засобами  шкільного  самоврядування»   Петриченко Ірина Анатоліївна

3. Практично – методичне забезпечення :

-Калейдоскоп   досягнень : «Від  творчого  вчителя  до  творчого  учня»

Петриченко Ірина Анатоліївна

-         Виступ   Сураєвої Людмили  Михайлівни на  тему :  «Напрямки реалізації учнівського  самоврядування»

Візитка  школи, звіт  педагога - організатора, класного  керівника були  проведені  у  формі  презентації.  Учасниками  семінару  була  створена  модель інноваційної  особистості  лідера . Поставлені  завдання : визначення структури  учнівського  колективу  та  статусу  кожного  учня  в колективі,  формування  лідерів,  культури  демократії,виховання  інтересів,  здібностей нахилів  учнів   були  успішно виконані. Підсумок семінару був  підведений методистом відділу освіти  Сураєвою    Людмилою  Михайлівною   та Керівником   РМО  педагогів  - організаторів  Сергієнко Валентиною Грирогівною   по  темі « Учнівське   самоврядування в  системі співпраці учитель - учень»